Bendra informacija apie paštą

Ahost.lt suteikia Jums galimybę naudoti neskaičiuojamą skaičių el. pašto dėžučių.

Dydis. El. pašto dėžutėje laikomų el. laiškų užimama disko vieta įskaičiuojamą į bendrą virtualiam serveriui skirtą disko vietą (viena tuščia el. pašto dėžutė, o tiksliau informacija apie ją, užima ~20KB). Jeigu nuolat persisiunčiate el. laiškus į savo namų (darbo) kompiuterį, nepalikdami kopijos mūsų serveriuose, vienos el. pašto dėžutės funkcionavimui užtenka ~10 MB disko vietos. Jei Jūsų virtualiame serveryje nebėra laisvos vietos – nauji laiškai nepriimami, o siuntėjui išsiunčiama žinutė apie tai, kad gavėjo el. pašto dėžutė yra pilna.

Apribojimai. Vienas VIRTUALAUS SERVERIO vartotojas laiškų siuntimui naudodamas mūsų pašto serverį (SMTP/WEBMAIL/SENDMAIL ar PHP mail()) per vieną valandą gali išsiųsti ne daugiau kaip 200 el. laiškų. Pažymėtina, kad vienu metu draudžiama siųsti didelį kiekį el. laiškų („Mass mail“), tad minėtą 200 el. laiškų limitą proporcingai paskirstykite valandos bėgyje (bandymas vienu metu, pvz. kelių sekundžių bėgyje, išsiųsti didelį kiekį el. laiškų, gali daryti neigiamą įtaką serverio apkrovoms ir tuo pačiu kitiems talpinimo paslaugų vartotojams). Jei per valandą Jūsų siunčiamų laiškų kiekis viršija 200 el. laiškų, viršijantys laiškai bus patalpinami į eilę („mail queque“) ir juos serveris bandys išsiųsti kitą valandą. Jei per 3 val. nepavyksta laiškų išsiųsti – jie yra trinami.

DĖMESIO. Siunčiant laiškus per sendmail ar PHP mail(), „Blind carbon copy“ (BCC) laukelyje nurodyti adresatai yra ignoruojami!

Pažymėtina, kad šie apribojimai taikomi tik jei laiškų siuntimui naudojate mūsų serverius, todėl jei laiškus tvarkote naudodami asmeninį kompiuterį su tokiomis programomis, kaip Outlook, The Bat ar panašias – laiškų siuntimui naudokite savo interneto tiekėjo SMTP serverį.

Draudžiama naudoti mūsų serverius nepageidaujamų el. laiškų siuntimui (SPAM).

Jei laiškus naudojate PHP mail() funkciją, būtinai įsitikinkite, kad tinkamai esate nustatę „FROM“ kintamąjį, nes priešingu atveju Jūsų laiškai gali nepasiekti adresato. Dauguma dabartinių SPAM filtrų tikrina ar siuntėjas, išsiuntęs atitinkamą laišką, iš tiesų egzistuoja.

 

  • 99 Vartotojai, kuriems šis įrašas buvo naudingas
Ar ši informacija buvo naudinga?

Taip pat skaitykite

El. pašto dėžučių valdymas

Norėdami sukurti naują el. pašto dėžutę, pakeisti prisijungimo slaptažodį, disko vietą ar...

Paštas per naršyklę (Webmail)

„Webmail“ leidžia Jums prisijungti prie Jūsų el. pašto dėžutės per interneto naršyklę iš bet...