Sekmadienis, Rugpjūtis 8, 2010

Pasiūlymas nebetaikomas!

Vasara artėja į pabaigą, tačiau siūlome neliūdėti ir kviečiame ją palydėti užsisakant arba pratęsiant tinklapių talpinimo (hostingo) paslaugas su net 50 procentų nuolaida!

Šis pasiūlymas taikomas tiek naujiems, tiek esamiems klientams, užsisakiusiems arba pratęsusiems paslaugas iki 2010 m. rugsėjo 18 dienos.

50% procentų nuolaida taikoma tik pirmam užsakomam paslaugos laikotarpiui, o esamiems vartotojams – laikotarpiui, už kurį pratęsėte paslaugą iki 2010 m. rugsėjo 1 dienos. Vėliau pratęsiant paslaugą yra taikoma įprastinė kaina. Todėl ženkliai sutaupysite, jei paslaugą užsisakysite arba pratęsite ilgesniam laikotarpiui. Pasiūlymas taikomas paslaugą užsakant ar pratęsiant ne ilgesniam nei 1 metų laikotarpiui.

Esami vartotojai, norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, tiesiog atlikite pavedimą mokėjimo paskirtyje nurodydami sąskaitos išankstiniam apmokėjimui numerį arba, jei sąskaita neišrašyta (t. y. paslaugos galiojimas nėra pasibaigęs ar neartėja į pabaigą), pagrindinės paslaugos domeną (subdomeną)  (jeigu prieš sumokant yra būtina sąskaita išankstiniam apmokėjimui, prašome kreiptis į mus pateikiant pagalbos užklausimą arba puslapyje http://www.ahost.lt/contact.php pateikiamais kontaktais. Gavus apmokėjimą nuolaida bus pritaikyta automatiškai.

Jei turite klausimų, visada prašome kreiptis.« Atgal