Šeštadienis, Sausis 14, 2017

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol visi Verslo SSD ir Pro SSD planų vartotojai gauna NEMOKAMUS „cPanel Inc. powered by COMODO“ SSL sertifikatus visoms savo svetainėms!

Kadangi sertifikatas yra išduotas bendradarbiaujant su viena didžiausių SSL sertifikatus išduodančių institucijų COMODO, šį nemokamą sertifikatą atpažįsta ir pripažįsta visos pagrindinės naršyklės.

Nemokamas SSL sertifikatas įdiegiamas automatiškai (jei nesate įdiegę savo įsigyto SSL sertifikato), taip pat, kai pasibaigia Jūsų turimo (mokamo) SSL sertifikato galiojimas. Jau dabar galite pasitikrinti jungdamiesi saugiu (https://) ryšiu prie savo svetainės.

Nemokamas sertifikatas galioja 90 dienų, o šiam terminui pasibaigus – sertifikatas vėl automatiškai pratęsiamas 90 dienų ir taip toliau, t. y. Jums nereikės atskirai rūpintis, ar svetainė pasiekiama saugiu ryšiu (žinoma, karts nuo karto užmesti akį, ar viskas tinkamai veikia – gera idėja).

Minėtas nemokamas SSL sertifikatas 90-čiai dienų taip pat buvo įdiegtas ir kitų planų vartotojų svetainėse išbandyti, tačiau jis, pasibaigus galiojimo laikui, nebus atnaujinamas. Žinoma, visada galite keisti turimą planą – mūsų Verslo SSD ir Pro SSD planų kainos tikrai nedidelės, ypač jei paslaugą užsakysite metams.

SSL sertifikatas ir saugus (https://) ryšys naudingas ne tik apsaugant perduodamus duomenis. Ar svetainė yra pasiekiama HTTPS prieiga lemia ir Jūsų puslapio (svetainės) reitingavimą Google paieškos rezultatuose (pvz., skaitykite https://webmasters.googleblog.com/2014/08/https-as-ranking-signal.html).

Jei turite klausimų – prašome visada kreiptis!


« Atgal