Trečiadienis, Birželis 24, 2015

Dabar galite sutaupyti dar daugiau! Aktyvuokite savo „Draugų programos“ paskyrą, gaukite unikalią nuorodą ir pradėkite rekomenduoti mus savo draugams, pažįstamiems, Jūsų tinklapių lankytojams ir visiems kitiems. Mainais už tai gaukite net 10 proc. komisinių nuo Jūsų rekomenduoto vartotojo užsakant mūsų teikiamas talpinimo paslaugas sumokėtos sumos. 10 proc. komisinė taip pat gausite ir Jūsų rekomenduotam vartotojui pratęsiant užsakytą paslaugą. Gautus komisinius naudokite atsiskaitydami už mūsų teikiamas talpinimo, domenų registravimo (pratęsimo), SSL sertifikatų išdavimo ir kitas paslaugas.
 
Paskyrą aktyvuoti galite adresu – https://www.ahost.lt/affiliates.php
  

 

  • Jūs gaunate 10 proc. komisinių nuo Jūsų rekomenduoto vartotojo išleidžiamos sumos talpinimo paslaugoms (tiek rekomenduotam vartotojui užsakius naują talpinimo paslaugą, tiek jam pratęsiant jau užsakytas paslaugas; komisiniai nuo užsakytų SSL sertifikatų, domenų ir kitų paslaugų nėra mokami).
  • Sukaupti ir patvirtinti komisiniai yra pervedami į Virtualią piniginę ir gali būti panaudoti atsiskaitant už mūsų teikiamas talpinimo, domenų registravimo, SSL sertifikatų išdavimo bei kitas paslaugas.
  • Mes stebime Jūsų rekomenduotus vartotojus per slapukus, todėl net jei naudojant unikalią Jūsų nuorodą rekomenduotas vartotojas talpinimo paslaugų iš karto neužsakys, komisinius vis vien gausite, jei jis per 90 dienų nuo pirmojo apsilankymo užsakys paslaugą.
  • Vartotojai rekomenduojami naudojant unikalią nuorodą.
  • Komisiniai į Virtualią piniginę pervedami praėjus 30 dienų nuo talpinimo paslaugos užsakymo. Bendra pervedama suma turi būti ne mažesnė, kaip 3 Eur.

 
„Draugų programos“ paskyrą galite aktyvuoti https://www.ahost.lt/affiliates.php
 
Jeigu norite sužinoti daugiau – susisiekite su mumis.« Atgal